Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 7 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Nowości dla NGO (spotkanie)

Spotkanie #CEO4ProNGO już we wtorek!

Fundacja Pro NGO zaprasza na kolejne spotkanie w cyklu #CEO4ProNGO, podczas którego przedstawiciele biznesu, dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z organizacjami pozarządowymi.

Podczas spotkań oprócz dawki cennej wiedzy, zdarzają się również niespodzianki. Ostatnie spotkanie zakończyło się bezpłatnym przekazaniem przez jednego z Prelegentów książek oraz dostępu do kursów online dla wszystkich Uczestników. Więcej informacji w podsumowaniu spotkania.

Link do podsumowania: https://pro-ngo.pl/biznes-sie-angazuje-dzieli-wiedza-i-obdarowuje/

Zapraszamy do rejestracji i udziału w najbliższym spotkaniu:

Link do rejestracji: https://prongo.clickmeeting.com/453573582/register

Multicowork - nowa forma wsparcia dla NGO i okazja do współpracy z biznesem.

Projekt Multicowork powstał jako odpowiedź na potrzeby biznesu oraz NGO związane z podnoszeniem komfortu pracy. Celem projektu jest poprawa warunków pracy zdalnej dla pracowników oddelegowanych do pracy poza biurem. Zdając sobie sprawę z wyzwań jakie niesie za sobą praca w domu (logistyka mieszkaniowa, relacje z pozostałymi domownikami, ergonomia pracy, łącza telekomunikacyjne) Multicowork zbudował środowisko, w którym w ramach abonamentu umożliwione jest korzystanie nie z jednego biura coworkingowego, ale z wielu biur ulokowanych w różnych miastach i zarządzanych przez dowolnych operatorów coworkingowych.

Przedstawiciele organizacji NGO dzięki Multicowork, mogą stać się częścią szerokiej biznesowej społeczności, a korzystanie z biur coworkingowych może sprzyjać poznawaniu nowych kontaktów biznesowych. Przestrzenie coworkingowe, z jednej strony mogą pomóc zbudować taką relację, a także przeprowadzić spotkanie lub szkolenie – gdyż miejsca te zazwyczaj dysponują w pełni wyposażonymi salami konferencyjnymi.

Więcej informacji o projekcie: https://pro-ngo.pl/multicowork-dla-ngo-nowosc/

Wersja XML