Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 7 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Ruszają zapisy do programu szkoleniowego Google - Umiejętności Jutra

 

Zastanawiasz się nad nową karierą? A może myślisz o swojej pierwszej pracy? Weź udział w bezpłatnym programie Umiejętności Jutra i rozpocznij karierę w marketingu internetowym w zaledwie 8 tygodni.

Program edukacyjny Google i SGH - Umiejętności Jutra: 

To Ty zdecydujesz, którą ścieżkę kariery wybierzesz:

Realizując program, poznasz różne obszary pracy - od zarządzania i biznesu, przez UX, po analitykę. Zobacz, jakie kierunki są najpopularniejsze, ale pamiętaj, że na koniec to Ty zdecydujesz, w jakim kierunku pójdziesz.

Zapisy trwają do 13 maja - ilość miejsc ograniczona. Wejdź na umiejetnoscijutra.pl i zapisz się już dziś:

Link do rejestracji: https://events.withgoogle.com/umiejetnosci-jutra/registrations/new/?utm_source=mailing_rsvp&utm_medium=email&utm_campaign=partners2
 

Po zdobyciu certyfikatu na uczestników czekają płatne staże

 

Program jest częścią szerszej inicjatywy szkoleniowo-stażowej, realizowanej w partnerstwie z NASK, GovTech, Pełnomocnikiem ds. Polityki Młodzieżowej, Google oraz SGH. Absolwenci i absolwentki programu Umiejętności Jutra będą mogli liczyć na jeden z 1200 płatnych staży w polskich małych i średnich przedsiębiorstwach w ramach programu Kariera Jutra. Pamiętaj, że aby wziąć udział w stażach musisz spełnić ściśle określone kryteria. Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na stronę https://www.gov.pl/web/karierajutra i poznaj szczegóły. 

 

Do zobaczenia w internecie!

Brak opisu obrazka

Wersja XML