Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 7 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Jubileuszowy, 30 Finał WOŚP zagrał w Sandomierzu

Tegoroczny, 30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się w celu zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. W Sandomierzu na ulicach miasta i w niektórych punktach handlowych kwestowało 24 wolontariuszy. Mimo brzydkiej pogody suma zebranych w ten sposób środków dzięki hojności mieszkańców opiewa na kwotę 42.851,02 zł. Najskuteczniejszymi wolontariuszami okazali się być:

  1. Franciszek – zebrana kwota 4.074,65 zł.
  2. Marianna – 3.424,22 zł.
  3. Agnieszka – 2.879,90 zł.
Gratulujemy i cieszymy się bardzo z takiego wyniku i dużego zaangażowania wszystkich wolontariuszy. Dziękujemy za hojne datki sympatykom jubileuszowego Finału. Pod linkiem https://eskarbonka.wosp.org.pl/56ja69 wciąż działa e-skarbona w ramach sandomierskiego sztabu i kwota zebrana do niej stale rośnie. Obecnie przekracza już 27.000 złotych.
Grono darczyńców, jacy przekazali swoje fanty, gadżety, usługi do licytacji internetowych jest bardzo szerokie – także serdecznie wszystkim dziękujemy i wiele na to wskazuje, że kwota uzyskana z tych licytacji po ich zakończeniu znacząco wzmocni wynik tegorocznego Finału. Licytacje są wciąż dostępne pod linkiem https://allegro.pl/uzytkownik/agata_n_777
Tradycją sandomierskich Finałów WOŚP są wydarzenia towarzyszące. Niezmiennie w godzinach popołudniowych na Rynku Starego Miasta funkcjonował MotoPiknik z Sandomierskim Stowarzyszeniem Motocyklowym, Sandomierską Grupą Terenową i MarcoŻukiem.
 
Z powodu napiętej sytuacji epidemiologicznej, sceniczny program artystyczny oparty o potencjał sandomierskich artystów odbył się bez udziału publiczności z transmisją w Internecie. Cały czas można obejrzeć zapis z tego wydarzenia na kanale Youtube Sandomierskiego Centrum Kultury, jaki dostępny jest pod linkiem
 
Organizacja 30 finału WOŚP w Sandomierzu w takim wymiarze jak się odbył i wciąż przebiega wymagała dużego zaangażowania także od pracowników Sandomierskiego Centrum Kultury, którzy dbali o formalności i przygotowanie oraz przebieg wydarzenia artystycznego.
 
Gorące podziękowania kierujemy przede wszystkim dla pracowników Sandomierskiego Centrum Kultury.
 
Duże wyrazy uznania przekazujemy także instruktorom i prowadzącym formacje artystyczne, jakie zaprezentowały się na sandomierskim Finale – za przygotowanie taneczne, wokalne i muzyczne, sportowe.
 
Nie sposób wymienić wszystkich którzy wsparli nasz wspólny Finał – dziękujemy zatem wszystkim sympatykom Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i życzę dużo dobrego.
 
Brak opisu obrazka

 

Wersja XML