Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 7 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Nabór wolontariuszy do 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Sandomierz po raz kolejny włącza się w realizację Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  30. Finał WOŚP odbędzie się 30 stycznia 2022 r., a jego celem będzie pozyskanie środków pieniężnych na wsparcie okulistyki dzieciecej pod hasłem:

,,Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci".

Jeśli chcesz zostać wolontariuszem 30. Finału WOŚP w Sandomierzu, wystarczy zgłosić się do Sztabu Sandomierskiego Centrum Kultury (Rynek 25/26, poniedziałek-piątek godz. 8.00-16.00).

Zainteresowanych prosimy o odbiór i wypełnienie ankiety wolontariusza oraz dostarczenie zdjęcia legitymacyjnego. Poniżej ankieta oraz regulamin do pobrania.

Zdjęcie wolontariusza nie może być mniejsze niż 800x800 pikseli! Przygotowując zdjęcie wzoruj się na zdjęciu legitymacyjnym. Ważne, aby zdjęcie było aktualne.

Osoba zgłaszająca się do sztabu jako wolontariusz zobowiązana jest podać następujące informacje: swoje dane osobowe, numer PESEL, adres e-mail poprzez który można się z nią kontaktować, a także złożyć pisemną zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach wewnętrznych-statystycznych (w przypadku osób niepełnoletnich Oświadczenie Wolontariusza musi podpisać także opiekun prawny).

Prosimy zapoznać się z regulaminem Wolontariusza!

Zgłoszenia przyjmujemy do 5 stycznia 2022 r.

Liczba wolontariuszy jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

#2484 SZTAB WOŚP

Sandomierskie Centrum Kultury
Rynek 25/26 w Sandomierzu
tel. (15) 832 29 64
e-mail: biuro@esceka.pl

Wersja XML