Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 7 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Serwis „KiedyPrzyjedzie.pl” w Zakładzie Komunikacji Miejskiej

Począwszy od dnia 6 grudnia 2021 r. dostępny jest dla Pasażerów Komunikacji Miejskiej w Sandomierzu serwis internetowy „KiedyPrzyjedzie.pl” działający w oparciu o system dynamicznej informacji pasażerskiej.

Dzięki wdrożonemu rozwiązaniu możliwe jest bieżące śledzenie rzeczywistych godzin odjazdu autobusów z dowolnego przystanku należącego do sieci komunikacyjnej Zakładu Komunikacji Miejskiej w Sandomierzu.

Narzędzie daje wymierne korzyści również Przewoźnikowi, umożliwiając bieżący nadzór nad realizacją rozkładów jazdy w modelu zarządzania flotą.

Korzystanie z serwisu jest bezpłatne. Jedynym warunkiem umożliwiającym korzystanie z „KiedyPrzyjedzie.pl” jest dostęp do Internetu na komputerze bądź urządzeniu mobilnym.

Informacje dostępne w serwisie aktualizowane są co 15 sekund. Dzięki temu Pasażer informowany jest o aktualnych odjazdach na bieżąco.

Z serwisu można korzystać na kilka sposobów. Dostępna jest dedykowana strona internetowa pod wskazanym adresem: http://sandomierz.kiedyprzyjedzie.pl. Responsywna witryna może być wyświetlana w przeglądarce komputera oraz na ekranie urządzenia mobilnego. Możliwe do pobrania są również aplikacje w wersji mobilnej ułatwiające korzystanie z serwisu na systemach Android, Apple iOS jak i Windows Phone.

Poza funkcją śledzenia bieżących odjazdów istnieje możliwość błyskawicznego wyszukania danego przystanku oraz weryfikacji pełnego rozkładu jazdy.

Bardziej szczegółowy opis serwisu „KiedyPrzyjedzie.pl” dostępny jest na stronie internetowej Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. oraz Zakładu Komunikacji Miejskiej w Sandomierzu.

Innowacyjny system dynamicznej informacji pasażerskiej został uruchomiony
w ramach realizacji przez Gminę Miejską Sandomierz projektu pn. "Transport miejski przyjazny środowisku – zakup niskoemisyjnego taboru autobusowego” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014 – 2020.

kiedyprzyjedzie.png

Wersja XML