Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 7 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Koncert zespołu DGZZ pt. „Ludzie łączą się w stada”

Serdecznie zapraszamy na świąteczny koncert zespołu DGZZ pt. „Ludzie łączą się w stada”, który odbędzie się 30 grudnia 2021 r. w Porcie Kultury o godz. 19:00. Będzie to magiczny i nastrojowy wieczór, podczas którego będzie można usłyszeć zarówno autorskie kolędy i pastorałki Daniela Gałązki z Zespołem, jak i kolędy z repertuaru tradycyjnego.

Zespół DGZZ powstał w 2002 roku i jest kontynuacją solowej działalności Daniela Gałązki - laureata wielu konkursów piosenki poetyckiej. W listopadzie 2009 roku ukazała się debiutancka, koncertowa płyta zespołu pt. „Dotykam dachów", a w 2012 płyta studyjna pt. "Odległości". W trakcie dotychczasowej działalności zespół zagrał kilkaset imprez plenerowych, koncertów w klubach i w domach kultury. W roku 2013 DGZZ zagrał między innymi na Przystanku Woodstock, na festiwalu „Dwa Brzegi” w Kazimierzu Dolnym. Muzycy prezentują utwory rozbudowane w sferze improwizacji, często szukają nowych brzmień, dlatego też muzyka DGZZ wymyka się kategorii poezji śpiewanej. Twórczość zespołu jest w pełni autorska. Autorem słów jest Piotr Brymas, kompozytorem - Daniel Gałązka, za aranżacje odpowiedzialny jest cały zespół.

Skład zespołu:
Daniel Gałązka - autor muzyki, śpiew, gitara
Piotr Aleksandrowicz - gitary
Marek Konatkowski - gitara basowa
Sebastian Frankiewicz  - perkusja
Piotr Brymas - autor tekstów\

Liczba miejsc ograniczona ze względu na stan epidemiczny. Prosimy o respektowanie reżimu sanitarnego w postaci dezynfekcji rąk przy wejściu oraz zasłonięcie ust i nosa maseczką ochronną.

koncert.jpeg

Wersja XML