Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 7 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Garaż muzyczny

Zespół "Slaughters of The Souls"

Początki zespłu "Slaughters of The Souls" sięgają roku 2004. Zespół założony został przez Krzysztofa „Mumina” Gozdyrę i Marka „Maro” Wącisza. Po licznych zmianach personalnych na stanowisku basisty i wokalisty skład zespołu ustabilizował się. Obecnie grupę tworzą:

Mumin (Dead Man Walking) – gitary
Maro – perkusja
Pestka (Dead Man Walking) – gitary
Thrashu (S.N.O.W.) - gitara basowa
Melon (Corruption, S.N.O.W. ) – wokal.

Muzyka zespołu to znakomite i energetyczne połączenie heavy, thrash i death metalu. Na swoim koncie mają koncerty u boku takich zespołów jak Guess Why, Corruption, Proletariat, Lipali, Brown, Noelith, Killjoy i Virgin Snatch. Obecnie zespół tworzy materiał na pierwszy pełnowymiarowy album.

 

Zespół „Dead Man Walking”

Zespół „Dead Man Walking” rozpoczął działalność w sierpniu 2008. W jego skład wchodzą  doświadczeni muzycy znani między innymi z „Carrion Of Torrent”, „Electric Hate Machine” oraz „Night Gallery”:
Krzysztof Pilch-  perkusja
Łukasz Małecki - gitara
Krzysztof Gozdyra – gitara
Ernest Radzimowski – bas


Muzyka DMW opiera się na ciężkich, progresywnych riffach gitarowych, które mogą się kojarzyć z takimi tuzami jak: „Gojira”, „Meshuggah” czy „Pantera”.
Kontakt: Krzysztof Gozdyra – tel. 602798739, mail – 

 

Zespół S.N.O.W.

 

Zespół S.N.O.W. powstał z końcem 2007 roku. Latem 2008 r. S.N.O.W. został wyróżniony na Ogólnopolskim Przeglądzie Kapel Rockowych „Czysty Akord” w Kielcach (II miejsce). W maju 2009 r. zespół zdobył I miejsce na Ogólnopolskim Przeglądzie Muzycznym im. Miry Kubasińskiej „Wielki Ogień” w Ostrowcu Świętokrzyskim' a w sierpniu 2009 r. pierwszą nagrodę na festiwalu „Rock Autostrada” w Bochni.
Muzyka wykonywana przez S.N.O.W. oscyluje wokół szeroko rozumianego nurtu rockowego z mocnymi gitarowymi riffami połączonymi z melodyjnym wokalem. Obecnie zespól kończy pracę nad swoim pierwszym materiałem studyjnym, realizowanym przez Marcina „Świcę” Walczaka.
Skład: Tomasz "Wróbel" Wróblewski (wokal) , Michał Piorun (bas), Grzegorz Osmala (gitara), Krzysztof Szydło (gitara), Grzegorz Wilkowski (perkusja), Marcin Walczak (akustyk).

Kontakt:
www.myspace.com/snowbandinfo
www.youtube.com/user/SNOWBANDVIDEO

 

Zespół "Octagony"

 

Sandomierski zespół metalowy „Octagony” został założony w 2012 roku. Powstał na gruzach grupy „Remission Blame”. W 2014 roku wydał swój pierwszy singel -„Blindness”. Obecnie pracuje nad pierwszym, pełnowymiarowym krążkiem. Na koncie zespołu jest wygrana w V edycji przeglądu rockowego „Mocne Uderzenie”. „Octagony” koncertował z zespołami „Corruption”, „Hunter”, „Chainsaw” i „Lacrima”.

Wersja XML